Jdi na obsah Jdi na menu
 


 Vánoce a hledání ježíškovo pokladu 

Obrazek

No i o vánocích nám vymysleli páníčci zábavu. No nám přiznej si že hlavně našim malým lidským mláďatům. No , ale důležitý je že nás vzali sebou ne? To jo šly jsme obě rády viď, já už pomalu nestačím ty prďousy hlídat tak jsem ráda když mi s tím helfneš, a seš přece jen mladší tak to musíš pomalu zastat za mě.

ObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

Hele neveď tyhle se nylní řeči, dyť seš na tom s kondičkou ještě dobře. No tak páníčci četli papírky, které nás vedly od místa k místu, schovaný byly třeba v perníkový chaloupce, kterou jsme pak šici po cestě snědli, nebo třeba v jablíčku, to si snědla ty. No a pak se šlo po šipkách s klacíků, to se malýmu Jadouškovi moc líbylo. Další indicii našli v listí pod stromem a pak se šlo po silnici po bílých namalovaných šipkách. Na otázku malýho prcka kdo prej je tam dal mu panička odpovídala , že ježíšek no nevím kdo je ježíšek, ale asi dvě hodiny, před tím je tam čmárala naše panička s náma no nic.

ObrazekObrazek

Obrazek

Ty si, ale popleta. To se dětem tak říká, aby byly hodný a pak za odměnu jim Ježíšek donese pod stromeček dárečky.No další indicii našli prckové ve veliký šišce u rybníka a poslední v rukavici před domem. Tam bylo napsáno že ježíškův poklad je pod svítícím stromečkem, byla tam zakopaná krabička ve který bylo plno penízků z čokolády a krásná zvířátka, teda hračky samozřejmě. Dětem zářila očička radostí a už se spěchalo na večeři. Mě by taky zářila očka, kdyby mě ty hračky pučili. No to je mi jasný do rána by byly na kousky viď? No to je jasný  Nakonec jsme i mi něco dostali a taky jsme to rozkousali, ikdyž nám to chvilku trvalo.

ObrazekObrazek

Obrazek

ObrazekObrazek