Jdi na obsah Jdi na menu
 


 3.1. 2009 Srandamač Netolice

ObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Akí  3. místo                          Ika  5. místo

 

posuzovaly  p. Dáda Hřebíčková a p.Eva

 

Tak tyhle závodíčky byly bezva. To musíme obě říct. Nic moc po nás nechtěli a všade šlo hlavně o baštu. První disciplína v té vynikala Pakuna. To bylo u úvazu chytnout od paničky v letu pět ňaminek. Mě to nešlo, nikdy sme to nedělaly. Paku chytla 4 z pěti. No a já žádnou.

ObrazekObrazek

Obrazek

Obrazek

Taky jsi ještě zapomněla říct že hned na začátku jsme si místo čísla vylosovaly kapsičku plnou dobrot, kterou nám páníčci přivázali na krk a s tou jsme museli cviky vykonávat. No další disciplína v té jsme kupodivu jak řekla panička obstály obě. Páníčci si dali na metrovej provázek na nohu buřta odložili nás a buřt se sunul kolem nás. Byl od nás tak 4 kroky a mi museli ležet. Pak nás ještě další lidičky lákali ať si k buřtíkům dolezem na kolenou nám mávali buřty a volali poď a páníčci jen stáli . Každý ze psů se s tím popral jinak některý si pro buřta dolezl. Já a Ikolka jsme vydržely a zbaštily si ho až od šťastné paničky. A to za to stálo.

Obrazek

Obrazek

Další disciplína byla slalom. Páníčkům zavázaly oči a oni s náma museli proprojít okolo pěti kýblů, na kterých bylo po dvou kolečkách salámku. Komu jich zbylo nejvíc, ten dostal víc bodíků. Tady musím podotknout, že byla horší Pakuna viď?

 

Obrazek

Obrazek

ObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dětičky si to s náma taky užívaly. Byly chvilku tu a chvilku támhle a bylo s nima dost veselo. Další disciplína ta se jim moc líbyla. Některým psím kámošům už méně. Páníček se nám proměnil ve škaredou babici jagici a mi měli přiběhnout k ní. Pro někoho oříšek, pro nás dvě zrovna hračka.

ObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

4tvrtá disciplína, byla hračka pro všechny. Teda vzali nám naši hračku, dali ji do klubka spousta cizých hraček a mi ji museli najít a přinést svému páníčkovi. Tady bych podotkla, že to jsem zvládla opět lépe já, pač Ikolka raději dohlédávala spadlé pamlsky z předchozích disciplín. Nakonec se ale dala přesvědčit a míček paničce donesla.

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

No a nakonec přišla taková zkouška pro páníčky. Všici se postavili i s pesánkama do řady a páníčkovi psa se zavázali oči a ten chodil a jen po hmatu hledal svého miláška. Musím říct, že naše panička zabodovala a nespletla se , jako asi většina těch lidských tvorů. Každej si nakonec toho svého mazlíka zase našel. No a tím srandamač skončil. Bylo to opravdu super a moc hezky od Dády a Evy připravené jsou to holky šikulky. Budem se těšit na ten další. Jó kéž by závody byly vícekrát o té legraci a užití si pes a pán než jen o prvním místě a poháru, na kterej se stejně za pár let jen práší.

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek