Jdi na obsah Jdi na menu
 


  Rok 2004 já a páníčci 

Obrazek

Po přestěhování z Vodňan do budějovic, jsme takřka s kynologií skončily. Když nepočítám každý rok nějaký závod v ZOP u Pavlíka a další naše aktivity jako lítání u kola, aportování v rybnících, výlety a další dobrodružství. Pač v tomto ohledu sme se nenudili. Já jako člen rodiny a všade s páníčkama sem si to užívala dost.

ObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

Vyrážely jsme na vysočinu ,taky návštěvy do paneláku a vůbec bydlela jsem si pěkně doma a u svých pánů.

ObrazekObrazek

Obrazek

Taky jsme vyrazili na skvělou dovolenou. Paničce i mě se tam moc líbylo, i páníček byl spokojený. Byla tam celá parta jejich lidských kamarádů a bylo veselo jak venku v přírodě kde sme společně běhali po Tatrách, tak na chatce kde jsem opět spala u postele své paničky.

 

ObrazekObrazekObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

Celý týden utekl rychle a bylo nám tam opravdu hezky. Celý dny venku na vzduchu chodili jsme si pro čerství rohlíky, každý den vyráželi do přírody a i v noci jsme chodili po venku a pozorovali padající hvězdy. Byla to opravdu skvělá dovolená.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

Po příjezdu z dovolené si páníčci začali povídat o tom že čekají miminko a byla svatba. Taky mě pozvali oni žádnou hostinu ani oslavu nechystali prostě se vzali za ruce a se dvěma svědky se vzali. Pak si udělali výlet a bylo to. Jakýpak copak.

Obrazek

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

Panička totiž raději než jakýkoliv obřady, koulí sněhuláky  Každý rok tu spolu řádíme ve sněhu, postavíme kolikery huhuláky a taky iglů, když je dost sněhu. Taky hazíme a chytáme koule, máme prostě vodu rády v jakémkoli stavu

 

Obrazek