Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ikolka a Poslušnost 

Tak v téhle kategorii, se stále plácáme. Nejdřív jsem nechtěla o poslušnosti nic psát. Moc jsem si toho pokazila sama, a tak jsme s Ikolkou dlouho napravovali chybičky. Teď už o poslušnosti něco napsat můžem. Začínáme chápat chůzy u nohy, začali jsme taky nosit aport, což jsem svou chybou musela nakonec udělat nuceňák, podle rady Pavla Svobodů.

Obrazek

 

ObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Překážky a vysílačka to už by nám šlo dobře. Odložení za pochodu v leže a v sedě je fajn. Dlouhodobé odložení se nám nechtělo dlouhodobě pochopit, a tak jsme se třeba při odložení chodily napást travičky a tak. Trénovaly jsme ho teda důsledně a efekt se dostavil. Ikolka se na srandamači nenachala s odložení nalákat ani na buřt. Asi jí bylo jasný jak dlouho a důsledně by jsme zase tento cvik trénovaly a tak jí byl buřt buřt.

ObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Horší je to s poslušností v obranách. Na Kaprovy tedy závodu ve Vodňanech mi ukázala kdo je tu pánem. A tak zase budeme muset trénovat poslušnost v obranách. Zároveň mi ale udělala radost, že na závodech měla body na zkoušku. Takže teď ladit aby ty body byly lepší a hlavně aby si Ikolka byla jistá v kramflecích. Má totiž toho hodně rozděláno a teď musíme utvrdit v hlavince co je co, aby si věřila a nedělala chyby z nervozity. Ale jinak krásně aportuje a už mě s ní práce na place moc baví.

ObrazekObrazek