Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trénujem obrany u nás v Netolicích Pondělky 

Náš figurant Jirka Konvičků

Obrazek

Ikolka se moc těší na pondělky. To totiž koušem na našeho figuranta Jirku Konvičků. Konečně se nás sešlo dost do party a Jirkovi se chce a tak máme bezva kousací pondělky.

Obrazek

Ikolku obrany, moc baví, ikdyž nám občas figurant lecos vytkne, ale to je spíš v rukou paničky než v Ikolčině tlamě, ale to že se zlepšujem je jasný a čím častějc budem kousat, tím to bude lepší. A tak se o to snažíme.

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

Na dnešní tréning jsme s Ikolkou přijuchaly na kole. 6 kiláčků lesem a po obranách zase zpět. Ikolka si kondici postupně zlepšuje. První kolo byla jako rtuť a v mezi čase se pustila do podhrabávání tak padesáti letý lípy. Když zjistila že ta se jí zničit nepovede, pustila se rovnou do mýho kola. Než sem si toho všimla ukousala kus šlapačky, no milášek.

Obrazek

 

 

Obrazek

 

Obrazek

Druhý kolo už byla trochu zadejchaná, ale stejně sme jí nic neodpustili. Když sme dojely domu docela jsem o ni měla strach. Po cestě z toho největšího kopce už skoro za tmy nám přes silnici totiž letělo stádo srn a to bylo najednou ještě energie. Měla jsem co dělat abych to ubrzdila a zároveň aby nás Ikolka nevtáhla do pangejtu. V kotci pak chlemtala vodu a oči jí lezly z důlků. Nechala jsem ji v klidu a žrádlo jsem jí přinesla až v jedenáct. To už byla schladlá a já šla spokojeně do kuťan 

Za tréning Jirkovi moc děkujem