Jdi na obsah Jdi na menu
 


 Zkouška ZPO1 Strakonice24.10.2009 

posuzoval p. Kovář     figuroval Jirka Konvička

Obrazek

 

 

 

Den začal nádherně. Ve Strakonicích je vždy pohoda a dnes měli objednané i krásné počasí. Hned po nástupu se začalo poslušností. Ikolka se opravdu snažila, zase jsem ji vyburcovala na klacíček, což teď děláme před každou poslušností a Ikolce to pak šlo hezky. Pan Kovář jí dal za poslušnost 92 bodů. To jsem měla radost, byla to naše nejlíp ohodnocená poslušnost. Je vidět že nám to spolu začíná jít, ale nechci to zakřiknout.

 

Pak jsme vyrazili všici na stopy. My s Ikolkou jsme čekaly až po stopách pojedem do lesa na obranu, kde jsme nikdy nekousaly. Jo když jde panička na obranařinu a trénuje jí jen na cvičáku a to ještě ne úplně nesmí se pak divit že to dopadne jak to dopadlo. Stopičky byly všechny úspěšné a hned po nich sme uháněli do lesa. Srdce my bušilo, při pohledu na Ikču, která vůbec nechápala, proč jsme v lese.

Obrazek

 

 

A už nás volal pan rozhodčí ať jdem vyhledávat. Ikolka běhala z cesty do lesa asi na tři kroky vůbec se na mě koukala co tady jako blbnem. Jestli má hledat houby nebo co, a tak samozřejmě dobře a daleko uloženého figuranta nemohla najít. Po prohlídce a hlídání se dala dohromady a kontrolák se jí krásně zdařil. Škoda za ty body z průzkumu a vyštěkání, no třeba se panička poučí a nebude chodit na zkoušky nepřipravená. No budu se snažit.

Obrazek

 

 

Měla jsem velikou radost.  Po obědě na cvičáku jsme se koukli na zbívající obrany. Byla i ZVV3 to bylo pokoukání. Den byl moc fajn. Po nástupu jsem se rozloučila a uháněla domů za rodinkou. Moc tímto děkuju Jirkovi za přípravu na zkoušky které skládáme. Jsem moc ráda, že na něj můžem trénovat. Takže dík Jirko a Ikolko

 

 

Obrazek

 

Obrazek