Jdi na obsah Jdi na menu
 


28.3.2009 ZVV1-IPO3 Netolice 

závod družstev

posuzoval- p. P.Veselka

Figuroval-p.J. Konvička

Obrazek

 

 

Naše družstvo se jmenovalo Lexíkovo vlčice

ObrazekObrazek

STOPU v IPO3 šla zvednout moje nejmilejší kamarádka Akinka z Písničky 

 

POSLUŠNOST v ZVV1 nastoupil náš psí kamarád Choďáček Lexík 

OBRANU v ZVV1 nám odkousala naše milá mladá kamarádka Ikolka skočická samota 

Za celý předešlý týden kdy sme trénovaly stopu ve vánici se dnešní den smálo sluníčko tak silně, že nebylo horko jen psím kámošům , ale i nám psovodům.Akinka co by nejstarší a tudíš zkušená psí dáma nastupovala na stopu až poslední. Bylo jí horko a předměty neoznačovala , protože složit její starý kosti už je pro ní potíž. Stopu , ale došla a ikdyž měla pouhých 51 bodů, byla sem na ni pyšná. Taky se mi ulevilo, když se na nás Lexík nezlobil že sme mu zkazily šance na vítězství.

Obrazek

Obrazek

 

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Lexík bojoval jako lev. V poslušnosti provedl vše moc hezky, je to paráda jak už je to kluk šikovnej vysloužil nám bodů a panička měla velikou radost že mají body na zkoušku, brzo totiž půjdou na stopařinu tak jim budem držet palečky.

Obrazek

 

 

V poslední disciplíně bojovala Ikolka a až na její drobný chyby jako ťukání si do rukávu po pouštěčkách a trochu pošťuchování figuranta v plentě , byla její obrana hezká a dostala hezkých 89 bodů.Byl to krásný letní závod, protože počasí bylo opravdu letní.

 

Naše družstvo získalo krásné poslední místo sedmé je hezké. Vlastně od konce sme byly první. Nejvíc mě potěšilo , že družstvo z Českých Budějovic ,které závod vyhrálo bylo obsazeno Akinky děťátkem Bery z Vlčí smečky. Jsem ráda že Akinka má svou krev v oběhu a ikdyž se se změnou teplot její stav rapidně zhoršil, můžu být ráda že její děti budou běhat vesele dál.

ObrazekObrazek

 

Za náš cvičáček bojovalo taky družstvo Rexíkovo harém . Ti vybojovali druhé místo a Rexík ve svých devíti letech měl nejhezčí a nejlepší stopu. Gratulujem a těšíme se na další legrační závody. Fotečky dodáme až je budeme mít

Obrazek

 

 Zatím krásné video od Lexíkovo paničky Dády, Děkujeme