Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hledání Vánočního pokladu

 Vánoce 2009 

 

Tak jako každý rok, i letos jsme se chystali na vánoce, tak aby se vyžila jak dítka tak psíci a doufám že se to podařilo. Zdobení stromečků venku i doma se s dětma statečně ujal tatínek. A já zase s psíkama vyrazila po obědě k položení vánočního pokladu. Před dětmi jej samozřejmě schovává ježíšek. Ikolka i Bakulka se bavily už den před tím kdy jsem s nima vyrazila do lesa zbírat šišky, ze kterých sme o štědrém dnu šiškovaly cestičku pro děcka.

Obrazek

Obrazek

 

Obrazek

Jak Ikolka tak Bakča pořád zbíraly mou cestičku z šišek a já musela házet nové a nové. I vyvěšování indicií mě kazily. První indicie byla schovaná v perníkové chaloupce a tu Bakča málem snědla. Ona je to žrout k neudržení 

 

 

Obrazek

 

Obrazek

Holky se vylítaly a když se malej Jája vzbudil našel v kuchyni na stole mapu k pokladu a první papírek co mají s Olinkou udělat. Čekalo se ještě na strejdu s tetou a malinkým cipískem Pepínkem a dva naše psí kamarády Bobíka a Žeryčka.Pak jsme vyrazili.

 

 

Obrazek

Obrazek

 

 

Na hledání už jsem brala jen Ikolku, aby děti mohli překonávat překážky aniž by díky Bakulce leželi stále na zemi. Tloustnoucí Ikolka dětem pomáhala sbírat šišky a hledat indicie, byla to legrace.

 

 

 

 

Obrazek

Děti i psíci se vyřádili a pak už alou do chaloupky do tepla. Jája s Olí našli svůj vánoční poklad plnej čokoládovejch penízků a dobrot a k tomu ještě malá hračka jako předzvěst ježíška a unavení byli všichni. Dokonce i pupíkatá Ikča se těšila do kotečku, no hlavně na baštu která ji čekala.

 

 

 

Obrazek

Obrazek

 

 

 

 

 

Tak jsme oslavili vánoce, ale já s Ikolkou na nejkrásnější dáreček teprve čekáme. 

Obrazek