Jdi na obsah Jdi na menu
 


Elvis Back Forrento

    Elvis Back Forrento

Nar: 11.4.2016   Odešla:

O: TARGO Donnevara          M: DEBONAR Free

Původ   RTG   Zkoušky   Závody   Výstavy  Bonitace   Foto  Video

 

A je to tady. Elvise jsem našla podle jeho tatínka. Moc se mi líbil, hlavně to že má rád děti a je vášnivý aportér. Jela jsem se tedy na štěňátka  podívat. Miminkům bylo 5 týdnů, a z modráčka pejska jsem byla nadšená. Byl plný energi, zvědavý a pořád v pohybu. Až po jaké době mi usnul v náručí. Rozhodla jsem se štěňátko zamluvit a od pani chovatelky jsem dostala možnost vymyslet si dvě jména. Doma jsme s dětma vše promýšlely a nakonec nám vyšel Elvis Back.

Za tři týdny jsem si pro Baka s velikou radostí jela, opět ke Znojmu. Cestu dalekou zvládl Bak , jak jsme mu začali říkat úžasně. Choval se tak jakoby všade už byl, i po příjezdu domů vítal Ený, Bada jako by je znal vždycky a vnoci se napasoval k Enýny pelechu pod skříň.

Během prvního týdne se Bak naučil sed, lehni a na pamlsky je jako divoch. Aport ho ale zatím nezajímá bohužel vůbec. Po týdnu jsme se šli hned představit na cvičák, jsme leta členy v Netolicích a tak ho holky i ty psí krásně přivítali. Teď uplynulo pár zýdnů, Bak umí sed lehni vstaň,ke mně, začíná hezky chodit u nohy a taky chodíme na stopičky to ho moc baví, na cvičáku je chválený je sebevědomí a všude jako doma. Ze začátku měl problém s kontaktem, neměl zájem, ale teď už krásně reaguje a je to náš šikulka.

img_9507-----kopie.jpg

img_9482-----kopie--2-.jpg

img_9432.jpg

img_8683.jpg

img_8690.jpg

img_8673.jpg