Jdi na obsah Jdi na menu
 


  Dovolená Morava květen 2007 

Obrazek

Páníčci tomu říkaj dovolená, nevím proč moc jsme si nedovolovali a pořád jsme lítali po kopcích, vinicích a zbořeništích, ze kterých byli nadšeni a říkali tomu hrady.No je fakt že mě to taky dost bavilo, ale nejvíc mě štvalo když páníček s kočárkem se opožďoval a panička s kárkou zase cupitala moc vpředu, je těžké je pak sehnat dohromady a já musela utíkat od jednoho ke druhému, aby se mi nějak nezatoulali. No byli jsme v cizím prostředí a to víte co kdyby pak netrefili spátky, dyť víme jak jsou na tom s čuchem ne? Bez nás by našli leda prd

ObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

No uhlídat tohohle dvouletýho rošťáka,byl pro mě s paničkou taky nelehký úkol. Do kopce stávkoval to se mu nechtělo a z kopečka zase pomalu nemohl ubrzdit, no byl to adrenalin to vám povím.Za chvilku budu muset ještě hlídat to malý škvrně co teď spinká v kočáře a to se asi naběhám.

Obrazek

ObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

S páníčkama je taky spousta legrace, nejvíc se nasměju, když se třeba dohadujou kudy vede cesta. Oba tak zarputile bojujou kdo má pravdu, skutečnou správnou cestu jim ale leckdy musim ukázat já. Vždy mě potěší , když panička říká něco jako ,ještě že mám tak hodnýho psa alespoň ten mi nedělá starosti, nevím jestli je stejně rád páníček když to slyší, pač tyhle slova jsou většinou mířena na něj. Ale to nic hlavně že znám to přísloví co se škádlívá rádo se mívá a tak jsem hodně klidná, co se mých lidiček týká , ti se mají určitě moooc rádi.

 

Obrazek

ObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

Dovolenku jsme si moc užili a už se těšíme na další, uvidíme jak to bude. Na výlety, ale pojedem určitě a ty jsou taky moc fajn.

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek