Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Bakulka ve školce

22.11.2009 

 

 

Obrazek

Bakulka už se celá třásla v nedělním odpoledni radostí do auta. Věděla, že jedem zase do školičky. Řádit se štěňátkama a brakovat všem přítomným kapsy od pamlsků. 

 

Obrazek

Bakulka krásně přivítala Danu i obě holky , které ji odchovaly a šup do pranice se ségrou. Dneska se Bakča stala oblíbenou čubynkou na hraní o pár měsíců starší fence Piraně. Té se moc líbila její uječená hra a tak dávala Bakče do těla.

 

Obrazek

Obrazek

Což bylo dobře, protože Bakča to zrovna potřebuje. Bakula si zase moc oblíbila Pirani kamaráda a stále se mu snažila vnutit. On jako moc hodnej kavalír, byl na Bakču opravdu milej.

Obrazek

Obrazek

Tady Bakule inteligentně pozoruje, jak bude za pár měsíců trénovat překážky. O kousek níž už se zase vnucuje Barunce a strká čumákem ke kapsám. Je to nenažraná holka.

Obrazek

 

Bakulka a Berenis to jsou hezké sestřičky.

Obrazek

Obrazek

 

 

Ve školičce se nám moc líbilo, hlavně Bakulce. Nakonec si i na hadřík zakousala. Když jsme dovezly Danu s holkama domů, vydaly jsme se dom i my. Tam už nás vítala Ikolka a jako každý týden nás zvědavě očuchávala. Ale je to zlatíčko, neumí se vyčítavě ani podívat. Ona ví, že jí to zase na procházkách vynahradím.

Obrazek