Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

1.11.2009 Bakulka se sestrou Berenis v Budějovicích ve školce  

Obrazek

Vyrazily sme s Bakulkou za naší chovatelkou Danou a sestřčkou Berenis do Budějc na náštěvu do psí školičky. Jela s náma i Bakulky vychovatelka Barunka a tak bylo veselo.

Obrazek

Libilo se my jak si Bakulka hned na všechny tři holky vzpomněla a mile je uvítala. Se ségrou se hned začly pošťuchovat, tak jak byly zvyklí, ještě u maminky.

Obrazek

 

Bakče se prostředí náramně líbilo. Vlastně si z něj nic nedělala. Lítala a pošťuchovala se se svojí ségrou. Napokoji nenechala nikoho, kdo měl v kapse, aspoň drobečky od piškot.

Obrazek

Obrazek

Se ségrou si daly pár láskyplných hubyček. A vůbec řádily jakoby byly doma na dvorku. Bylo to moc fajn. Psí školka jak má bejt.

 

Obrazek

Bakulka se neměla k zastavení. A pořád poňoukala ostatní aby se taky hejbali. Byla to radost, všechna ta štěňátka pozorovat.

 

Obrazek

V podvečír si ještě Bakulka s Bery vyskoušely kousání na hadřík, což se Bakulce taky líbilo, ikdyž víc by se jí chtělo škarpit sestřičku. A tak byl čas nasednout do auta a razit si to k domovu. Tak se budem těšit zase za týden, až s Berynkou a holkama znovu vyrazíme do psí školky

 

Obrazek

 

Obrazek

Už se těšíš Bakčo viď? Máš sto rárášků v těle a jukaj ti i s kukadel.