Jdi na obsah Jdi na menu
 


Náš druhej měsíc

  Listopad 2009 

Obrazek

Čas letí jako vítr, a už máme za sebou druhý měsíc.Ikolka i s Bakulkou se pomaloučku dávají dohromady, a Ikča si začíná zvykat.

Obrazek

Obrazek

Velká láska Bakulky ji pravda občas musí lést na nervy, ale už objevuje i ty pozitivní věci. Může se s Bakčou do sytosti vylítat.

Obrazek

 

 

Obrazek

Obrazek

 

Obrazek

Třeba, když Bakule najde flašku, je to hned výzva ke hře.

 

Ikolka chvilku pozorovala, Bakču jak se vytahuje s úlovkem a v nestřeženém okamžiku ji o kořist připravila. Bakulka mě moc mile překvapila, svou bojovností. Honila Ikolku a vymejšlela finty jak ji o flašku zase připravit, ikdyž respekt s Ikolky už má.

Obrazek

 

Obrazek

Flašku Ikolce vyfoukla, až když se vynořil na poli traktor. Obě ho chvilku sledovaly. Bakča ale jen krátkou, hned pak čapla flašku a metala pryč. Ikolka jí ale dohnala a flašku si opět vzala 

Obrazek

 

Obrazek

Bakí už zvládá i chování k našim nejmenším. Haninu si trochu dobírá, ta je , ale rychlá jako chrt a tak Bakulce snadno uteče, když ji to ale přestane bavit, zastaví se a ukáže své bílé zoubky, to Bakulka zatím respektuje.

 

Od jezevčice Bárný, které už táhne na desátý rok už nejeden ťafanec dostala a tak když se k ní přiblíží, rovnou nastavuje jen záda, aby nedostala další štípanou pusinku.

Obrazek

Obrazek

Bakulka je živel, aporťák a tak trochu cvok do pohybu, což jsem ráda. Vidím v ní svou babušku Akinku a ikdyž se mi po ní pořád stejská, začínám si uvědomovat, že ji moc dobře začíná zastupovat moje Ikolka. Je to moje zlatíčko.

Obrazek

 

Bakulka je zatím živel, kterej čeká na to abych si věděla rady jak si s ní poradím, aby z ní byl správnej rodinej a sportovní psík. No snad si s tím poradím.

Obrazek

Obrazek