Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Náš první měsíc

 říjen 2009 

Tak Bakulka se u nás zabydlela, bleskurychle. To, že bude druhý den u nás vyvádět takový psí kusy , jsem nečekala ani ve snu.

 

Obrazek

 Tak to je náš aport. Výborně to by sme měly, jestli se Bakulko budeš učit vše tak rychle, nevím co se budem učit příští týden

 

 

 Bakulky temperament a výdrž mě opravdu moc potěšila a mile překvepila. To my po odchodu Akinky moc chybělo. Bakí opravdu ani mamince Berynce ani bábě Akince ostudu dělat nebude.

 

Obrazek

Ale přesto se za Akí chodíme den co den podívat. Mám moc velikou radost, že mám skřítka z Akinky krve a chuť do života se my opravdu vrátila, přesto Akinko moc, moc chybíš. 

Obrazek

 Bakulka se, ale snaží aby nám všem vykouzlila úsměv na tváři a daří se jí to. Je to ďáblice a za to jsem moc ráda. Tohle čertisko si ani chvilku nesedne, natož aby si lehla. To jí musím chtě nechtě zavřít do kotečku a zalézt dom, aby si odpočinula.

 

Obrazek

 

Obrazek

Jo taky si hraje na pitbula a chce se přetahovat se stromem. Olinka se vždy moc zlobí a odhání Bakulku se křikotem to je moje houpačka. No odhání ještě se jí to ani jednou nepovedlo. Bakí když drží tak drží. 

 

 

 

Obrazek

 Páneček nám věnoval i jedny kožené rukavice, ale prý máme jen ty jedny a ne že mu rozkoušem celou dílnu, jako to bylo s Ikolkou.

 

 

 

 

Obrazek

 To ale Bakulka asi nepochopila a hned páníčkovi šlohla štípačky, jo to železo musí chutnat. Drnčí my zuby jen se na to podívám. Bakulka s tím ale problém neměla a štípačky nám ani nechtěla vrátit.

 

Obrazek

 

 

Obrazek

 

 

Obrazek

 Jája si postěžoval, že Bakulka je moc divoká a že to jako není Akinka, jak on čekal. No Jájo na takovou vychovanou Akulku si budeš muset tak pět šest let počkat.

 

Obrazek

 Tak aspoň Bakulku využívá, jako přepravní materiál do svýho valníku za traktůrek.

 

Obrazek

 Za to Olinka si s Bakulkou náramně dobře rozumí. Jak já říkám svůj k svýmu. Olí i Baka jsou divošky divoký a tak si v temperamentu nezadají a porovnávaj kdo vydrží víc.

 

 

 

 

Obrazek

 Jednou to vypadá , že vítězí Bakulka a Olí je celá zoufalá.

 

Obrazek

 Rázem se , ale vše otočí a Olinka se kření blahem. Vyhrává, ale jen na chvilku, a tak to jde pořád dokola. Hezký je na Olince to, že to nevzdává, ikdyž jí Bakulka na vodítku shodí tak , že obličejíčkem ryje trávu. Olí se oklepe a se slzičkou v oku jde a zase chytne vodítko a říká Bakulko k noze 

 

 

Tak, máme za sebou s Bakulkou první měsíc. Zatím Bakulka splňuje všechny moje představy. Mám radost, že ji máme a budu se snažit, abych z ní udělala, tak šikovného a milého psa jako byla její bába Akinka.