Jdi na obsah Jdi na menu
 


 Rok 2005 já a páníčci 

Obrazek

V tomto roce to bylo bezvadný. Stalo se spousta nových událostí. Jednou z těch hlavních byla ta, že panička přestala chodit do práce a byla se mnou pořád doma. No bylo to bezva lítali sme na kole a na procházky, a v dubnu se nám narodil malej Jája.

ObrazekObrazek

Obrazek

Moc jsem si ho chtěla očuchat a olíznout, to mě ale panička dlouho nenechala. Za to procházek a lítání za míčkem jako doprovodný pes u kočáru toho jsem si užila moc. Panička chodila s Jájou ven vždy od desítí na dvě hodiny a pak zase od dvou. No každej den 4 hodiny. Malej Jája totiž moc krásně venku na vzduchu a v houpajícím se kočárku krásně spinkal.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

V létě jsme obráželi rybníky a já se měla moc dobře, no jako ryba ve vodě  Jáju jsem hlídala všade když byl v kočáře nehla jsem se od něj, třeba když jsme přišli z procházky a jája ještě spal panička šla něco udělat do kuchyně a Jáju s kočárem si postavila k oknu, tak jsem u něj ležela jak přibytá. Nemusela se o prcka strachovat, role rodinného psa jsem se ujala dokonale. Ani kočka ani pes se k mýmu kočárku přiblížit nemoh.

Obrazek

Občas taky přišli lidi z rodiny a přátelé a ptali se paničky jestli se nebojí nechat mě u dítěte že se stalo plno případů, že ovčák plačící dítě umordoval, na to jim ale vždy panička řekla že mě zná, že jsem ten nejlepší pes co mohla potkat a že mi věří.Taky jsme s miminam vyrazili letos na Šumavskou dovolenou. Proč říkám s miminama. Páníčků přítel Jirka povil skoro ve stejný měsíc dcerku Zuzanku a ještě s partou přátel Lepošů razili na týden do přírody.

ObrazekObrazek

Obrazek

ObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

Bylo tam nádherně, krásná příroda,páníčci pořád žhaví do pohybu, mám kliku že taky ráda lítám, jinak bych jim nestačila. Každý den sme vyráželi do krásných okolních lesů. Počasí nám sice trochu plakalo, o to se ale líp spalo miminům nebylo horko a na výlety nejhezčí čas. Po večerech sme blbli v pronajaté společné chatičce, kde jsem opět spala u postelí páníčků a svého mimina Jáji. Byla to moc hezká dovolená. 

ObrazekObrazek

Obrazek

ObrazekObrazek

Obrazek

Po dovče nastal krásný podzim plný bezva procházek a venčení. Co jsme ale netušily čekala nás nejkrásnější zima co jsme spolu.

ObrazekObrazek

Obrazek

Napadlo sněhu a dva měsíce neroztál, ani trošek. Naštěstí, protože byl všade sníh a kola kočáru v něm nejedou, vymysleli páníčci zlepšovák. Kočár z koleček sundali a frčelo se na sáních. Toliko sněhuláků co sme postavili, toliko koulovaček si užili, byla to nejhezčí zima co pamatuju.

ObrazekObrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ObrazekObrazek

Obrazek

ObrazekObrazek